SIA “Harpoon”, registracijos Nr. 40203254264, adresas: Kronvalda gatvė 3-16, Jelgava, LV-3002, Latvija, toliau - internetinė parduotuvė - pateikia tinklalapyje prieinamą turinį ir parduoda prekes pagal žemiau nustatytas naudojimo sąlygas.

Bendrosios nuostatos

Šioje internetinėje parduotuvėje siūlomų prekių pardavėjas, viena vertus, vadinamas Pardavėju, ir užsakymą pateikiantis asmuo, vadinamas Pirkėju, kita vertus, sudaro šią sutartį:

Pardavėjas įsipareigoja parduoti ir pristatyti prekes Pirkėjui pagal Pirkėjo užsakymą.

Pirkimas

Internetinėje parduotuvėje parduodamų produktų kainos ir specifikacijos nurodomos šalia produktų.

Norėdami pateikti užsakymą, įdėkite norimus produktus į pirkinių krepšelį. Užpildykite visus privalomus laukus ir pasirinkite tinkamiausią pristatymo būdą. Tada ekrane rodoma bendra užsakymo kaina su pristatymu. Atlikite pirkimo mokėjimą, kad užbaigtumėte užsakymą.

Mokėjimo sąlygos

Mokėjimo valiuta svetainėje yra euras. Už pirkinį galima atsiskaityti pasirinkus šiuos mokėjimo platformos „makecommerce.lv“, „Maksekeskus AS“ pateiktus mokėjimo būdus:

  • Estija: „Swedbank“, SEB, LHV, „Luminor“, „Coop Pank“, „Pocopay“
  • Lietuva: „Swedbank“, SEB
  • Mokėjimai „Visa“ / „Mastercard“ kortelėmis

NB! Naudodamiesi internetinės bankininkystės mokėjimo metodu, patvirtinkite užsakymą ir spustelėkite mygtuką „Grįžti pas prekybininką“.

Asmens duomenys, reikalingi mokėjimams atlikti, perduodami licencijuotai mokėjimo įstaigai „Maksekeskus AS“.

Sutartis įsigalioja sėkmingai įvykdžius mokėjimą. Jei dėl kokių nors priežasčių neįmanoma įvykdyti užsakymo, Pirkėjas bus apie tai informuotas ir sumokėta suma bus grąžinta kuo greičiau, bet ne vėliau kaip per 14 dienų nuo pranešimo gavimo.

Pristatymo sąlygos

Prekės pristatomos į šias šalis: Lietuvą, Estiją. Įsigytos prekės pristatomos naudojantis „Omniva pristatymo paslauga“. Siuntimo išlaidos nurodomos prieš patvirtinant užsakymą. Įsigytos prekės pristatomos Pirkėjo nurodytu adresu per 3-5 darbo dienas. Išimtiniais atvejais mes turime teisę išsiųsti prekes iki 15 kalendorinių dienų, informuodami klientą.

Teisė atsisakyti sutarties

Pirkėjas turi teisę atsisakyti Prekės per 14 kalendorinių dienų nuo Prekės gavimo. Teisė atsisakyti sutarties netaikoma, jei Pirkėjas yra juridinis asmuo.

Norint pasinaudoti 14 dienų teise atsisakyti sutarties, prekės gali būti naudojamos tik joms numatytais tikslais, vartotojas yra atsakingas už prekių kokybės ir saugos palaikymą tuo laikotarpiu, kai naudojamasi sutarties atsisakymo teise. Jei prekės yra netinkamai naudojamos ar sugadintos, apleidžiant prekes naudojimo metu arba nesilaikant instrukcijų, pametus originalią prekių pakuotę arba jos pakuotė yra žymiai pažeista, internetinė parduotuvė turi teisę sumažinti grąžinamąją išmoką pagal prekių vertės.

Norėdamas pasinaudoti sutarties atsisakymo teise, Pirkėjas per 14 dienų nuo prekių gavimo privalo apie tai informuoti Pardavėją elektroniniu paštu [email protected]. Prekės grąžinimas nemokamas.

Pirkėjas privalo nedelsdamas, bet ne vėliau kaip per 14 dienų, išsiųsdamas el. Laišką apie prekių grąžinimą į internetinę parduotuvę, grąžinti Pardavėjui Prekes. Gavusi grąžinamas prekes, internetinė parduotuvė nedelsdama, bet ne vėliau kaip per 14 dienų, grąžina visus iš pirkėjo gautus mokėjimus.

Pardavėjas turi teisę sulaikyti mokėjimą tol, kol iš Pirkėjo negaus patvirtinimo apie Prekių ar prekių grąžinimą.

Internetinė parduotuvė neatsako už vėlavimą įvykdyti ar nevykdyti įsipareigojimų ar už bet kokio kito pobūdžio nevykdymą dėl aplinkybių ir kliūčių, kurių internetinė parduotuvė negali pagrįstai kontroliuoti.

Internetinė parduotuvė pasilieka teisę atsisakyti parduoti prekes ir reikalauti grąžinti prekes iš Pirkėjo, jei dėl klaidos internetinėje parduotuvėje nurodyta kaina yra žymiai mažesnė už jos rinkos kainą.

Vartotojo teisės į reikalavimų neatitinkančias prekes

Internetinė parduotuvė yra atsakinga už Pirkėjui parduodamų prekių neatitikimą sutarties sąlygoms ar trūkumus, atsiradusius per 6 mėnesius nuo prekių pristatymo klientui dienos, arba kai Pirkėjas privalo apie tai informuoti Pardavėją. apie prekių neatitikimą nedelsiant, per 2 mėnesius nuo jos radimo, ty pateikti skundą. Pirkėjas gali pateikti skundą, siųsdamas el. Laišką adresu [email protected].

Internetinė parduotuvė neatsako už defektus, atsiradusius po prekių pristatymo Pirkėjui. Jei perkamos prekės turi trūkumų, už kuriuos atsakingas Pardavėjas, Pirkėjas turi teisę reikalauti nemokamai pašalinti prekių trūkumus ar iškeisti į naujas prekes.

Jei prekės negalima pataisyti ar pakeisti, Pardavėjas grąžina Pirkėjui visus mokėjimus, numatytus sutartyje. Pardavėjas per 15 dienų pateikia rašytinį atsakymą į vartotojo skundą.

Pirkėjo asmens duomenų tvarkymas

Internetinė parduotuvė tvarko tik asmeninius duomenis, kuriuos pirkėjas įrašė užsakydamas prekes, tokius kaip vardas, pavardė, el. Paštas ir kt.

Internetinė parduotuvė perduoda asmens duomenis transporto paslaugų teikėjui (-ams), kad užtikrintų prekių pristatymą.

Jei aiškiai sutikote gauti mūsų rinkodaros pranešimus, įskaitant naujienlaiškius, galime laikas nuo laiko susisiekti su jumis, pateikdami informacijos apie mūsų paslaugas ir naujausius pasiūlymus. Šiuo tikslu galime apdoroti el. Pašto adresą, kurį nurodėte prisiregistruodami prie rinkodaros komunikacijos. Pirkėjas turi galimybę atsisakyti rinkodaros komunikacijos, rašydamas [email protected].

Ginčų sprendimo tvarka

Šalys visus ginčus, kylančius tarp Pardavėjo ir Pirkėjo, sprendžia tarpusavio derybų ar susirašinėjimo būdu. Jei ginčo nepavyksta išspręsti derybų ar susirašinėjimo būdu, Šalys ginčą sprendžia su Europos Sąjungos ginčų sprendimo organais.

Krepšelis

Krepšelis tuščias.