SIA “Harpoon”, registreerimisnumber. 40203254264, aadress: Kronvalda tänav 3-16, Jelgava, LV-3002, Läti, edaspidi - veebipood - pakub veebisaidil saadaolevat sisu ja müüb kaupa vastavalt allpool toodud kasutustingimustele.

Üldsätted

Selles Veebipoes pakutavate kaupade müüja, mida nimetatakse müüjaks, ja tellimust esitav isik, edaspidi Ostja, sõlmivad järgmise lepingu:

Müüja kohustub müüma ja tarnima kauba Ostjale vastavalt Ostja tellimusele.

Ostude sooritamine

Veebipoes müüdavate toodete hinnad ja spetsifikatsioonid on märgitud toodete juurde.

Tellimuse vormistamiseks lisage ostukorvi soovitud tooted. Täitke kõik kohustuslikud väljad ja valige sobivaim tarneviis. Seejärel kuvatakse ekraanil tellimuse kogumaksumus koos kohaletoimetamisega. Tellimuse täitmiseks sooritage ostumakse.

Maksetingimused

Saidi maksevaluuta on euro. Ostu eest saab tasuda, valides järgmised makseplatvormi makecommerce.lv, Maksekeskus AS pakutavad makseviisid:

  • Eesti: Swedbank, SEB, LHV, Luminor, Coop Pank, Pocopay
  • Leedu: Swedbank, SEB
  • Visa / Mastercardi kaardimaksed

NB! Veebipanga makseviisi abil kinnitage tellimus ja klõpsake nuppu "Tagasi kaupmehe juurde".

Maksete tegemiseks vajalikud isikuandmed edastatakse litsentseeritud makseasutusele Maksekeskus AS.

Leping jõustub makse edukal täitmisel. Kui mingil põhjusel ei ole võimalik tellimust täita, teavitatakse sellest Ostjat ja makstud summa tagastatakse esimesel võimalusel, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul pärast teate kättesaamist.

Kättetoimetamise reeglid

Kaup tarnitakse järgmistesse riikidesse: Leetu, Eestisse. Ostetud kaubad tarnitakse "Omniva kättetoimetamisteenuse" abil. Saatekulud on näidatud enne tellimuse kinnitamist. Ostetud kaubad tarnitakse Ostja määratud aadressile 3-5 tööpäeva jooksul. Erandjuhtudel on meil õigus kaupa saata kuni 15 kalendripäeva, teavitades sellest klienti.

Taganemisõigus

Ostjal on õigus Tootele keelduda 14 kalendripäeva jooksul alates Toote kättesaamisest. Taganemisõigus ei kehti, kui Ostja on juriidiline isik.

14-päevase taganemisõiguse kasutamiseks võib kaupa kasutada ainult neile ettenähtud otstarbel, tarbija vastutab kauba kvaliteedi ja ohutuse säilitamise eest taganemisõiguse kasutamise perioodil. Kui kaupa kasutatakse ebaõigesti või see on kahjustatud, jättes selle kasutamise ajal tähelepanuta või järgimata juhiseid, kui kauba originaalpakend on kadunud või kui selle pakend on oluliselt kahjustatud, on veebipoel õigus vähendada tagasimakset vastavalt kauba väärtus.

Taganemisõiguse kasutamiseks peab Ostja sellest 14 päeva jooksul pärast kauba kättesaamist teavitama Müüjat, saates e-kirja aadressile [email protected]. Toote tagastamine on tasuta.

Ostja on kohustatud viivitamatult, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul pärast kauba tagastamise kohta e-poodi saatmise kohta e-kirja saatmist Müüjale kauba tagastama. Veebipood tagastab tagastatud kauba kättesaamisel kohe, kuid hiljemalt 14 päeva jooksul, kõik ostjalt saadud maksed.

Müüjal on õigus makse kinni pidada seni, kuni ta on saanud Ostjalt kinnituse Kauba või kauba tagastamise kohta.

Veebipood ei vastuta kohustuste täitmata jätmise või täitmata jätmise eest ega muul viisil mittetäitmise eest asjaolude ja takistuste tõttu, mis ei ole Veebipoe mõistlikus kontrollis.

Veebipood jätab endale õiguse keelduda kauba müügist ja nõuda Ostjalt kauba tagastamist, kui veebipoes märgitud hind on vea tõttu oluliselt madalam tema turuhinnast.

Tarbija õigused nõuetele mittevastavatele kaupadele

Veebipood vastutab Ostjale müüdud kauba lepingutingimustele mittevastavuse või puuduste eest, mis on ilmnenud 6 kuu jooksul alates kauba kliendile üleandmise kuupäevast või olid Ostja kohustatud müüjat sellest teavitama. kauba mittevastavuse kohta kohe, 2 kuu jooksul pärast selle avastamist, st esitage kaebus. Ostja saab esitada kaebuse, saates e-posti aadressile [email protected].

Veebipood ei vastuta puuduste eest, mis on tekkinud pärast kauba üleandmist Ostjale. Kui ostetud kaubal on puudusi, mille eest Müüja vastutab, on Ostjal õigus nõuda kauba puuduste kõrvaldamist või uute kaupade vahetamist tasuta.

Kui kaupa ei saa parandada ega asendada, tagastab Müüja Ostjale kõik lepingus ettenähtud maksed. Müüja annab tarbija kaebusele kirjaliku vastuse 15 päeva jooksul.

Ostja isikuandmete töötlemine

Veebipood töötleb ainult isikuandmeid, mille ostja on kauba tellimisel sisestanud, nagu nimi, perekonnanimi, e-post jne.

Veebipood edastab isikuandmed transporditeenuse pakkujale (teenustepakkujatele), et tagada kauba kohaletoimetamine.

Kui olete selgesõnaliselt nõustunud saama meie turundusteateid, sealhulgas uudiskirju, võime aeg-ajalt teiega ühendust võtta meie teenuste ja uusimate pakkumiste kohta. Sel eesmärgil võime töödelda teie e-posti aadressi, mille sisestasite turunduskommunikatsiooni registreerumisel. Ostjal on võimalus turunduskommunikatsioonist loobuda, kirjutades aadressile [email protected].

Vaidluste lahendamise kord

Pooled lahendavad kõik Müüja ja Ostja vahel tekkinud vaidlused vastastikuste läbirääkimiste või kirjavahetuse teel. Kui vaidlust ei õnnestu lahendada läbirääkimiste või kirjavahetuse teel, lahendavad lepinguosalised vaidluse Euroopa Liidu vaidluste lahendamise organitega.

Ostukorv

Ostukorv on tühi.